Bir qadina verile bilen en gozel ders :)

Qorxu,+16,+18 / Psixologiya
08 Eylul 2015
2 858
6

"Deyesen, sevishme olmayacaq"

Sevgilimle kecen gecelerin birinde yataga uzandiq. Menim isteklerim getdikce “qizishmaga” bashlayir, ele bu an sevgilim: “Deyesen, men istemirem! Men sene ancaq fiziki ve seksual ehtiyaclarini odemek ucun lazimam? Hansi hissler kecirdiyimi, hansi emosional ehtiyaclarimin olduguna ehemiyyet vermirsen”, - sozlerini dedi. Susdum, bu gece sevishmenin olmayacagini anladim ve uzumu cevirib yatdim.

Seheri gun ishden icaze alib sevgilimle birge vaxt kecirmeye qerar verdim. Seher yemeyi yedik, sonra hedden artiq boyuk bir alish-verish merkezine getdik. Burada her shey tapmaq olardi. Sevgilim bir bolmeden bashqasina kecir, bir paltari cixarib bashqasini geyinib yoxlayir, mense sakitce onu izleyirdim. O, hec cur hansi paltarin ona daha yaxshi yarashdigini mueyyen ede bilmirdi, menden birini secmeyimi isteyende: “Hamisini gotur”, - dedim. O, yeni aldigi paltarlara uygun ayaqqabi da secdi, yene: “Hansi xoshuna gelir gotur”, - dedim. Sonra zergerlik bolmesine kecdik, o, brilyant sirga secdi. Demek isteyirem...qisasi, o, bash verenlerden deli olmushdu. Yeqin ele dushunurdu ki, dunenki sohbet mende ciddi tesir edib ve men munasibetlerimizi korlamamaq ucun onun her istediyini etmeye qerar vermishem. Deyesen, o, hetta meni yoxlamaq qerarina da gelib tennis paketkasi da aldi, oynamagi bacarmasa da. Nehayet, gulerek: “Yeqin ki bu qeder besdir, gedek kassaya”, - dedi.
Bayaqdan gozlediyim an gelmishdi ve men: “Ezizim, deyesen men istemirem!”, - dedim. Sevgilimin uzundeki ifade deyishdi ve titrek sesle “Ne?” deye sorushdu.

“Ezizim! Men isteyirem ki, sen bunlari ancaq elinde saxlayasan. Bu qeder. Mene ele gelir ki, menim maliyye imkanlarim senin vecine deyil, seni ancaq ehtiyaclarin maraqlandirir” – deyende onun meni oldurmeye hazir oldugunu gordum ve davam etdim: “Meni ozume gore yox, sene aldigim eshyalara gore sevirsen meger?”.

Mene ele gelir ki, bu gun de sevishme olmayacaq.

© Maksim Baxtin (yazar)

REYLER

...DUALARİMDASAN...
...DUALARİMDASAN... 6 Ekim 2015 14:59
cox maraqli yazidi mene ele gelirki bu hansisa romannan ya kitabdan goturulub zehlmet olmasa deye bilersz bu kitabin adini ?

Lami95
Lami95 10 Eylul 2015 21:35
ouu cox iddiali bir cavab vermis maragli idi tewekkurler

SEHRİ
SEHRİ 9 Eylul 2015 20:58
Maraqli hekayedi ilk defedir oxuyuram.Ellerine sagliq.

Laura
Laura 9 Eylul 2015 17:55
superr hekayeymish oxudum sonadekk =DD

crazy_reniw
crazy_reniw 9 Eylul 2015 00:53
xaxa super xeberdii ellerine saqliq

Agora
Agora 8 Eylul 2015 22:37
Maraqli xeberdir.Cox saq olun.

Geriye Qayit

Anarim.Az

Sayt Rehberliyi ile Elaqe