Exlaqsiz Masa

Qorxu,+16,+18 / Cemiyyet / Qadin Dunyasi / Kishi Dunyasi
28 Ocak 2016
2 994
0

Exlaqsiz Masa
Exlaqsiz Masa

Cemiyyetin israrla qebul etmediyi, kenarlashdirdigi, alcaq tutdugu, qinadigi ve anormal saydigi qedim bir "peshe” - fahishelik!
Koku qedim dovrlere dayanan bir pullu xidmet novunden soz edecem.
Dolanmagimiz ucun mueyyen mebleg qarshiligi hansisa ishler, xidmetler gormeliyik. Kimisi fehlelikle, kimisi sahibkarliqla, kimisi xadimelikle ve ne teessuf ki, kimisi de fahishelikle pul qazanir...
Bu movzuda yazi yazmagi dushunende iki-uc fahisheyle gorushmeli, onlari semimi ve ya geyri-semimi olmaqlarindan asili olmayaraq dinlemeliydim. Yazilar realliqdan yazilanda daha effektli alinir.
Yazidaki meqsedim ise kimise duz yola cekmek deyil (Bu inanilmazdir ki, fahishe bir koshe oxusun ve fahishelikden el ceksin). Men eyri yola sapmaq isteyenlere bir "yol xeritesi” cizmaq istedim...
İsh yoldashlarimdan birinden fahishe nomresi istedim. Nomreni yiganda ses izdihamli bir yerden duyulurdu. Telefonu goturen xanim "evin yerini bilirsense, gel, bilmirsense, 100 manat gotur, gel İcerisheher metrosunun onune” - deyib telefonu uzume bagladi.
Ele de eledim. İcerisheher metrosuna catanda tekrar nomresini yigdim. Sondurulmushdu... Coxsayli cehdlerden sonra zeng getdi ve bu defe belagetli, qulaga xosh gelen azyashli bir qizin sesi geldi.
Telefon sohbetimizi tam yaziram:
- Xanim, salam!
- Salam;
- Sizinle bayaq da...
- Gel.
- Deyirem ki, gelmishem, dediyin yerdeyem.
- Gozle... Dud-dud-dud...
Hardasa 10 deqiqe kecdi.
Havanin soyuq olmagina baxmayaraq qisaqol koynek, qisa balaqli shalvar (bu, shortik deyildi) ve beline adidas pencek baglayan, gozelliyi solmush, kobud bir tebessumlu, boyu teqriben 167-170 sm qederinde olan, uzun ve qara saci arxaya dagilmish, ag benizli, normal koklukde bir xanim yaxinlashdi.
-Salam. Biz hacansa gorushmushuk?
- Yox.
- Gedek…
Agir addimlarla "xanim”in arxasinca gedirem.
Xanim sukutu pozur.
- Saatim 50 manatdir, her novde xidmet etmirem. Yalniz enenevi qaydada elaqede oluram. Gece 200 manatadir, amma mekani siz secmelisiniz.
Burda sozunu kesib deyirem:
- Men sizinle "kravat” yox, masa arxasinda gorushmek isteyirem.
- Hmm, bildim hansi pozani deyirsiniz? Menim de xoshum gelir o pozadan, rahat … bilirem onda.
- Dur bir deqiqe! Sen fahishesen , tamam, seksden bashqa movzun yoxmu danishacaq? Ne pozasi? Sohbet etmek isteyirem, sohbet!
- Sohbet ucun eve niye gedek ki, ele parkda sohbet ederdik de. (gulur)
Men sohbet-zad fikrinde deyilem. Mushteriler gozleyir. Senden xeyir gorsenmir. Hadi yoluna.
Men de xidmetinin haqqini verecem. Bir mushteriyem. Yarim saat vaxtini alacam ve qarshiliginda pulunu verecem.
- Onda bir kafeye gedek!
- Gedek...
Bir kafeye giririk. Ne istediyini sorushuram.
Bir bakal pive ve 100 qram araq isteyir, Eynisini men de sifarish edib kabinete yollaniram.
O deyir, men bashlayiram qeyd etmeye.
Qarsonun getirdiyi 100 qram aragi pivenin ustune endirib, aram-aram icmeye bashlayir.
- Adim Gunel. Sevgi adinda bir refiqemin dogum gunu idi. İsrarla devet etdi, getdim. İceride ancaq genc qizlar ve oglanlar var idi. Musiqi merkezinde xarici mahni fonunda oynayan kim, siqret ceken kim, sufre arxasinda yemek yeyib icki icen kim...
Bakallarimiz boshalir, "Qarson, zehmet deyilse, yeniden doldur deye sifarish verir” ve mene baxaraq elave edir: "Sene de?”
Cavab verirem: Araqsiz!
He, harda qalmishdiq? Demeli bele... Mene de bir stekan sprite (sprayt) suzduler. O suyu icenden sonra bir cilgin ehtiras butun bedenimi burudu. Sifetimin qipqirmizi qizardigini hiss edirdim. Hec vaxt bele ehtiraslanmamishdim. Yeqin, suyun icine derman atmishdilar.
Sonra Sevgi mene goy rengde bir heb verdi. Artiq hec neye etiraz etmek hayinda deyildim. Hebi atdim.
Seher acilanda ise bakireliyim de olmushdu, qururum da...
Ondan sonralar ise sadece beden teleb edir deye ceshidli adamlarla cinsi elaqeye girdim ve ceshidli narkotikden istifade etmeye bashladim.
Bir de ayildim ki, bir yaziciya musahibe verecek qeder yungul exlaqli, (elini cibine salib 50 manat pul cixarir) menliyimi buna gore satan adi bir fahisheyem... (suni tebessum alir ve cixir)
Bir az donub qaliram. Piveni bitirdikden sonra qarsona yaxinlashib hesabi sorushuram. Odenilib deyir.
Diger - Ulker ve Aygunden (Ayka) aldigim hekayeleri ise yazmaga bundan sonra qerar verecem.xoshbextqadin-Anarim.Az

Geriye Qayit

Anarim.Az

Sayt Rehberliyi ile Elaqe

Saytdan Istifade Qaydalari

Anarim.Az 2004-2023