Yadplanetlilerle intim elaqeye giren insanlardan ShOK ACİQLAMALAR

Qorxu,+16,+18 / Maraqli / Maraqli Yazilar
03 Haziran 2016
2 397
0

Yadplanetlilerle intim elaqeye giren insanlardan ShOK ACİQLAMALAR
Bu defeki yazida ayri-ayri vaxtlarda fezalilarla az qala sevgili munasibetinde olan insanlarin etirafini teqdim edeceyik:

David Haqqins hazirda ABSh-in Nyu-Cersi shtatinda yashayan, yashi 70-i oten bir ressamdir. Aciqlamlarinda 8 yashindan bu yana fezalilar terefinden izlendiyini deyib. Ressam 17 yashi olan zaman bir fezali terefinden mesheye qacirildigini ve orada qadin cinsinden olan UFO-lu ile intim elaqede oldugunu qeyd edir. O, hetta yaxinliq etdiyi fezalidan ushaginin da oldugunu ve onlarin her ikisinin resmini cekdiyini aciqlayib.

İngilis ish adami olan xanim Suzanna Broun yerli jurnallardan birine verdiyi musahibesinde sensasion aciqlamalari ile haminin maragina sebeb olmushdu. Suzanna bir nece il yadplanetliler terefinden cinsi istismara mecbur qaldigini oz musahibesinde ilk defe olaraq qeyd etmishdi. Xanimin sozlerine gore, boylari orta hesabla 1.50 sm olan sari sacli, qeyri-adi varliqlar ondan yaxin munasibet teleb edibler.

Panela Stenobreke ABSh –da o qeder de taninmyana caz ifacisidir. O, da musahibelerinin birinde yadplanetlilerle duz 8 defe intim elaqede oldugunu bildirib. İlk defe ise qacirildigi kosmik gemide bu hadisenin bash verdiyini aciqlayib.

Simon Park İngilterede taninmish politoloqlardan biridir. Amma onun ele politoloq kimi de taninmasina fezalilar baresindeki qeribe iddiasi sebeb oldu. Simon 2013-cu ilde televiziyaya cixaraq yadplanetli qadinla 4 ildir ki, sevgi munasibetlerinin oldugunu aciqladi. Butun olke onun aciqlamasindan dehshete geldi. Simonun sozlerine gore, boyu 3 metre yaxin olan ve ozunu "pishikler kralicasi” adlandiran bir fezali onunla sevgili olmaqla beraber hem de intim yaxinliq da yashayib. Onlarin bir ovladi da olub. Onun adini "Zarta” qoyub.

Peter Kouri ise yadplanetlilerle temasdan sonra ozunu itirmeyen ve bu istiqametde cixish yolunu axtaran bir shexsdir. O, bir gun gece yarisinda qefleten yuxudan ayilan zaman etrafinda qeyri-adi varliqlarin oldugunu gorub. Tebii ki, yariyuxulu insan onlarin fezali oldugunu ayird ede bilmezdi. Hec onun qorxmaga vaxti da olmayib. Shokdan ayilan erefede beynine sancilan iyne onu yeniden yatirdib. Seher oyananda ise hec neyi xatirlamayib.

Bu hadiseden bir muddet sonra heyat yoldashini qatarla yola salib eve qayidan Peter istirahet etmek ucun yataga uzanir. Ele bu zaman bashinin ustunde ona tanish olan simalari-fezali iki qadini gorur. Onlar Peteri zorla intim munasibete celb etmek isteyirler. Lakin bir nece deqiqeden sonra yoxsa cixirlar. Artiq mueyyen qeder tecrube toplayan Peter oz uzerinde fezalilardan qalan sari saclari xususi laboratoriyaya teqdim edir. Saclarin DNT analizi aparilir. Analizden sonra melum olur ki, hemin saclar bir zamanlar qedim Cinin shimalinda yashayan, indi ise movxud olmayan bir irqe mexsusdur. Hansi ki, hemin irq dunyanin en qedim insanlari hesab edilir.

Evvelki Xeber Novbeti Xeber

Geriye Qayit

Anarim.Az

Sayt Rehberliyi ile Elaqe

Saytdan Istifade Qaydalari

Anarim.Az 2004-2023